To jedyne w Polsce tego rodzaju wydarzenie.

Zobacz jak było!

Zlot OGNISTE RYDWANY 2023 za nami. A to foto relacja od Ani z Libera Studio 🎥
To był dzień dobrych emocji, prędkości i rywalizacji w konkursach oraz kapryśnej pogody, która nikogo nie odstraszyła.
Już trzeci raz Ogólnopolski Zlot użytkowników przystawek do wózków OGNISTE RYDWANY 2023 odbył się nad poznańskim jeziorem Malta.
Zlotu rozpoczął się przejazdem wokół jeziora, po czym gdy wszyscy zjechali na miejsce na uczestników czekał posiłek, konkursy oraz wystawcy i producenci przystawek do wózków. We wszystkim pomagali Wolontariusze, a nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwali nasi przyjaciele ratownicy medyczni z Fundacja Akceptacja, u których w trakcie imprezy można było zrobić badania profilaktyczne chorób układu krążenia i poznać zasady pierwszej pomocy przedmedycznej.
Na tegorocznym Zlocie był z nami przyjaciel naszej Fundacji Wojciech Wicherek Tyci i jego czerwona strzała, który przyjechał ze znajomymi i czarną strzałą, tak więc grono naszych zmotoryzowanych przyjaciół się powiększyło 💚
Niezawodnie Zlot prowadził Marcin, który był głosem, czyli konferansjerem naszego Zlotu i wszystkich informował co i gdzie się działo.
Zapraszamy do obejrzenia relacji ze Zlotu w mediach, które nas odwiedziły 👉 WTK
Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy na Zlocie Ognistych Rydwanów. Do zobaczenia 🙂

Wystawcy

Na Zlocie Ognistych Rydwanów można było zapoznać się z przystawkami i ofertą sprzętu rehabilitacyjnego od takich firm jak:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Zlotu, wystawcom i Wolontariuszom, że byliście z nami 💚
Dziękujemy Malta Poznań za mila współpracę, pomoc, opiekę oraz udostępnienie miejsca na Zlot 💚
Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy na Zlocie Ognistych Rydwanów 🙂

Do zobaczenia na następnym Zlocie OGNISTYCH RYDWANÓW!

organizator

Partnerzy wydarzenia

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.