JAK NAS WSPIERAĆ I DLACZEGO WARTO TO ROBIĆ

Od 2016 roku pomagamy osobom niepełnosprawnym działając na rzecz ich społecznej integracji. Rozwijamy ich pasje i pomagamy w realizacji ich marzeń. Do tej pory udało nam się dać radość około 100 osobom niepełnosprawnym ich rodzinom i przyjaciołom. Nie dokonalibyśmy tego bez zaangażowania naszych darczyńców i wolontariuszy. Każde wsparcie daje nam siłę i motywację do dalszego działania. Razem możemy zmieniać świat osób niepełnosprawnych na lepszy i piękniejszy!

Ty też możesz wspierać osoby niepełnosprawne I pomóc im spełniać marzenia oraz realizować pasje.

Razem nakręcajmy pozytywne emocje! Dołącz do nas!

Wpłać darowiznę

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wózkowicze pomagasz spełniać marzenia naszych podopiecznych.

Wspieraj regularnie

Zostań naszym stałym Darczyńcą. Dzięki Twoim regularnym wpłatom dasz systematyczną pomoc osobom na wózkach osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach.

Zrób zbiórkę na Facebooku

Zrób zbiórkę pieniędzy na Facebooku i zachęć znajomych do wspólnego pomagania.

Dar ślubny

Zaproś swoich weselnych gości do spełniana marzeń osób poruszających się na wózkach.

Baw się i pomagaj

Daj swoim gościom możliwość bycia kimś wyjątkowym.

FaniMani

Wpieraj nas kupując przez internet, płacąc tylko za swoje zakupy i nie wydając, ani złotówki więcej.

Zostań Wolontariuszem Fundacji Wózkowicze

Zostań naszym wolontariuszem i dołącz do Załogi W. Razem z nami pomóż spełniać marzenia osób poruszających się na wózkach. Buduj lepszy świat!