Z radością oddajemy w Twoje ręce kalendarz Fundacji Wózkowicze na rok 2024.

Każdy miesiąc w kalendarzu niesie ze sobą dobrą myśl, która mamy nadzieję będzie dla Ciebie inspiracją i motywacją do codziennych działań oraz doceniania każdego dnia i kolekcjonowania wspomnień.

Zachęcamy do zakupu wyjątkowego kalendarza i dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w działania Fundacji Wózkowicze, oraz pomagają w rozwiązywaniu problemów osób z niepełnosprawnościami.

Kalendarz biurkowy format A5

cena 20 zł + 17 zł InPost

Kalendarz ścienny format A3

cena 35 zł + 17 zł kurier InPost

KUP KALENDARZ

Wpłać

cenę wybranego kalendarza + koszty przesyłki

Prześlij dane

do realizacji przesyłki

Ciesz się

Poczekaj na przesyłkę lub jeśli we wcześniejszych krokach wybrałeś odbiór osobisty to przyjedź do nas po kalendarz.

Ciesz się, z kalendarza Fundacji Wózkowicze i pomagaj osobom niepełnosprawnym w realizacji ich marzeń.

Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony jest na wsparcie podopiecznych Fundacji Wózkowicze oraz działania statutowe Fundacji.

BOHATEROWIE

Bohaterami kalendarza Fundacji Wózkowicze są osoby z niepełnosprawnościami poruszające się na wózkach, które mimo swoich ograniczeń żyją pełnią życia realizując swoje marzenia i pasje.

Na stronach kolejno pojawiają się: Zuzanna Danił, Ewa Jenek, Bartosz Kałużyński, Andżelika Szymańczak, Martyna Kowalska, Magda Majewska, Maciej Szecel, Michał Ptak, Aleksandra Karczewska, Paulina Szymańczak, Sylwia Błach, Izabela Kurp.

DZIĘKUJEMY

Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom – fotografom, makijażystkom, fryzjerkom, stylistkom oraz pracownikom Centrum Kultury Zamek w Poznaniu a także Wolontariuszom, którzy pomogli w powstaniu kalendarza. Dziękujemy za Wasze otwarte serca, poświęcony czas i zaangażowanie. Dzięki Wam czuliśmy się wyjątkowo.

Zdjęcia wykonano w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

AUTOREM FOTOGRAFII JEST: Piotr Rychter

REALIZACJĘ VIDEO WYKONAŁ: Mieczysław Wila

STYLIZACJE WYKONAŁY

Stylistka wizerunku Małgorzata Sikorska

Republika fascynatorów Ewa Okularczyk

MAKIJAŻE I FRYZURY WYKONAŁY

Michalina Sobczak

Karolina Siarkowska – Hybińska

Anna Rapp

Patrycja Woźniak

kalendarz_2024_logo6

O FUNDACJI

Misją Fundacji Wózkowicze jest przełamywanie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych. Zachęcanie i motywowanie ich, aby wychodzili z domu, rozwijali swoje pasje i żyli normalnie, tak jak osoby pełnosprawne. Podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz szkoleń dla firm uświadamiamy, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy.

Budujemy pozytywne relacje. Integrujemy i łączymy osoby na wózkach z resztą społeczeństwa, tak aby by były one obecne w życiu codziennym bez względu na swoje możliwości czy ograniczenie. Pokazujemy, że niczym się od siebie nie różnimy, a ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Fundacja Wózkowicze jest organizacją pozarządową, której celem jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach ich rodzin i przyjaciół. Powstała w marcu 2016 roku z inicjatywy Agnieszki i Sebastiana – osób poruszających się na wózkach z dużym doświadczeniem w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i społeczeństwa obywatelskiego, inicjatorów i twórców wielu akcji społecznych i uświadamiających.

Fundacja Wózkowicze
biuro@fundacjawozkowicze.pl