Z radością oddajemy w Twoje ręce kalendarz Fundacji Wózkowicze na rok 2021 mając nadzieję, że ten rok spędzony razem z nami będzie dla Ciebie wyjątkowy.

kalendarz biurkowy format A5

Każdy miesiąc w naszym kalendarzu da Tobie wiedzę, która pomoże i ośmieli Cię w kontakcie z osobami poruszającymi się na wózkach.

Dodatkowo Wolontariusze Fundacji Wózkowicze w każdym miesiącu dzielą się z Tobą dobrą myślą, która  mamy nadzieję będzie dla Ciebie inspiracją i motywacją do codziennych działań oraz doceniania każdego dnia i kolekcjonowania wspomnień.

Autorką ilustracji zamieszczonych w kalendarzu jest: Teresa Baranowska FB: TeResunki Oprawę graficzną wykonała firma: MANTIS Design

Kup kalendarz FUNDACJI WÓZKOWICZE​

Wpłać

na konto Fundacji Wózkowicze

BNP Paribas

41 2030 0045 1110 0000 0424 2050

20 zł – koszt kalendarza w kopercie

5 zł – koszt przesyłki ekonomicznej Pocztą Polską

z dopiskiem

„darowizna cegiełka – kalendarz 2021”

Wyślij mail

na adres biuro@fundacjawozkowicze.pl

wraz z potwierdzeniem przelewu napisz adres, na który mamy wysłać kalendarz lub poinformuj nas, że chcesz odebrać go osobiście.

W tytule maila wpisz

„Kalendarz 2021”

Ciesz się

Poczekaj na przesyłkę lub jeśli we wcześniejszych krokach wybrałeś odbiór osobisty to przyjedź do nas po kalendarz.

Ciesz się, z kalendarza Fundacji Wózkowicze i pomagaj osobom niepełnosprawnym w realizacji ich marzeń.

Pięknie dziękujemy że, wspierając działania Fundacji Wózkowicze pomagasz w rozwiązywaniu problemów osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Mamy nadzieję, że tak jak dla nas, tak i dla Ciebie radością jest wspólne budowanie świata bez barier.

O FUNDACJI

Misją Fundacji Wózkowicze jest przełamywanie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych. Zachęcanie i motywowanie ich, aby wychodzili z domu, rozwijali swoje pasje i żyli normalnie, tak jak osoby pełnosprawne. Podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz szkoleń dla firm uświadamiamy, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy.

Budujemy pozytywne relacje. Integrujemy i łączymy osoby na wózkach z resztą społeczeństwa, tak aby by były one obecne w życiu codziennym bez względu na swoje możliwości czy ograniczenie. Pokazujemy, że niczym się od siebie nie różnimy, a ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Fundacja Wózkowicze jest organizacją pozarządową, której celem jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach ich rodzin i przyjaciół. Powstała w marcu 2016 roku z inicjatywy Agnieszki i Sebastiana – osób poruszających się na wózkach z dużym doświadczeniem w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i społeczeństwa obywatelskiego, inicjatorów i twórców wielu akcji społecznych i uświadamiających.

Fundacja Wózkowicze
biuro@fundacjawozkowicze.pl

Bieżące działania Fundacji Wózkowicze możesz śledzić na

Pomóż nam zmieniać świat na lepszy. Wpłać darowiznę na konto Fundacji Wózkowicze
BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050 tytułem: darowizna na cele statutowe.