ZREALIZUJ Z NAMI WYJĄTKOWY PROJEKT

Zrealizujmy wspólnie ciekawą akcję, która połączy Twoją firmę, pracowników i naszą Fundację.

Razem mamy szansę stworzyć wspaniałe wydarzenie i wspólnie zaangażować innych w pomoc osobom niepełnosprawnym. Zakres naszej współpracy jest szeroki zaczynając od realnej pomocy osobom poruszającym się na wózkach i pomoc w realizacji ich marzeń oraz zaspakajania potrzeb po kształtowanie społecznej świadomości i edukację. To jak będzie wyglądała nasza współpraca zależy tylko od naszej otwartości i kreatywności.

Na początek wystarczy rozmowa i chęć wspólnego działania. A kto wie, może efektem tych rozmów będzie zorganizowanie konkursu, gry edukacyjnej lub nowej akcji internetowej, a może warsztaty czy koncert… Granicą jest tylko nasza wyobraźnia.

W naszych głowach kiełkują i dojrzewają różne pomysły, a energii do działania nam nie brakuje. Wystarczy, że połączymy siły i razem stworzymy coś, co zmieni świat osób niepełnosprawnych na lepszy!

Zostając Partnerem, któregoś z naszych projektów wspierasz nas w pomocy osobom niepełnosprawnym i budowaniu społecznej świadomości.

Aby budować świadomość na potrzeby i bariery, z jakimi konfrontują się osoby niepełnosprawne, przełamywać stereotypy oraz pokazywać, że ograniczenia są tylko w nas samych, realizujemy wiele działań. Chcemy mieć pozytywny wpływ na kształtowanie społecznej świadomości i otwartości.

Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa, dlatego indywidualnie omawiamy formę partnerstwa z każdym z naszych sponsorów.

Jeśli Ty lub Twoja firma chce nas wesprzeć, skontaktuj się z nami kontakt@wozkowicze.pl

Wspierając naszą Fundację i działając razem zrealizujesz Cele Zrównoważonego Rozwoju.