WSPIERAJ REGULARNIE

Zostań naszym stałym Darczyńcą. Dzięki Twoim regularnym wpłatom dasz systematyczną pomoc osobom na wózkach oraz pomożesz rozwijać i planować realizowane w fundacji projekty.

Wpłacając regularnie nawet niewielką kwotę pomagasz nam nieść stałą pomoc osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach.

Pomóż nam dawać radość i budować lepszy świat, w którym nie ma barier.

Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji. Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na konto fundacji BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”.

Jak pomagać regularnie?

Zdecyduj

jaką kwotą chcesz nas wspierać.

Może to być 20, 50 czy nawet 100 złotych – to zależy od Ciebie.

Dla nas każda złotówka ma wielką wartość!

Wybierz

swój ulubiony dzień, w którym pójdziesz na pocztę lub do banku, również tego internetowego.

Zastanów się

jak często chcesz nam pomagać.

Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc.

Możesz wspierać nas raz na kwartał czy co dwa tygodnie.

Ustaw

zlecenie stałe przelewu w swoim banku. To wygodna forma jeżeli zdarza Ci się zapominać o takich sprawach.

Dzięki ustawieniu zlecenia stałego my otrzymujemy regularne wsparcie, a Ty nie musisz pamiętać o wykonywaniu wpłat.

Bądź razem z nami!

Masz pytania? Napisz do nas na kontakt@wozkowicze.pl