PIKNIK POD ŻAGLAMI

Lato w pełni, więc korzystając z pogody i nadrabiając czas, który zabrał nam wszystkim covid zapraszamy na PIKNIK POD ŻAGLAMI organizowany przez Fundację Wózkowicze we współpracy z grupą żeglarzy niepełnosprawnych Jacht Klubu Wielkopolskiego.
Jeśli chcesz dobrze się bawić, spędzić miło czas oraz poznać nowych i fajnych ludzi to przyłącz się do naszej Wózkowiczowej ekipy. Przyjdź z bratem lub siostrą, mężem lub żoną, synem lub córką, dziewczyną, chłopakiem, parterem lub partnerką albo przyjacielem lub z kimkolwiek chcesz i spędź z nami miło czas!

KIEDY – 25 lipca 2021 (niedziela) godz. 11 – 16
GDZIE – Jacht Klub Wielkopolski, Kiekrz ul Wilków Morskich 17/19
WEŹ ZE SOBĄ – dobry humor 🙂

My gwarantujemy miłe towarzystwo, grill, konsultacje fizjoterapeutyczne oraz w przypadku ładnej pogody dla chętnych pływanie żaglówką po jeziorze kierskim 🙂

Osoby chętne na spotkanie pod żaglami prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod tym linkiem https://tiny.pl/9xx6q do dnia 21 lipca 2021 (środa) do godz. 22:00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi pikniku pod żaglami.

W przypadku złej pogody organizator zastrzega sobie odwołanie spotkania pod żaglami, ale miejmy nadzieję, że nie będzie to konieczne 🙂