Targi pracy nagłówek

Zapisz się już teraz by uczestniczyć w targach pracy.

Udział w targach pracy jest bezpłatny.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wydarzenie było dostępne dla wszystkich osób, które zechcą w nim uczestniczyć. Osoby ze szczególnymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności/stanu zdrowia/sytuacji życiowej, które chciałyby, żebyśmy uwzględnili ich potrzeby podczas wydarzenia, prosimy o kontakt z organizatorami do piątku 17.05.2024, aneta.mackowiak@rockwool.com lub kontakt@wozkowicze.pl
Potrzeby zgłoszone po tym terminie również postaramy się spełnić, ale nie możemy zagwarantować pełnego wsparcia.

Fundacja Wózkowicze oraz Firma ROCKWOOL GBS wraz z partnerami zapraszają na drugą edycję Hybrydowych Targów Pracy dla Osób z (Nie)pełnosprawnościami:

📅 22.05.2024 r.

⏰ 10.00-14.00

📌 Biuro ROCKWOOL GBS, ul. Wierzbięcice 1B, Poznań

Patrona Prezydenta Poznania

Przyłącz się do naszej innowacyjnej inicjatywy, która ma na celu promowanie aktywności zawodowej oraz społecznej Osób z Niepełnosprawnościami. Nasze Targi Pracy stanowią nie tylko szansę dla pracodawców z sektora usług biznesowych, aby zaoferować zatrudnienie tej wyjątkowej grupie, lecz także szansę na zmianę powszechnych przekonań dotyczących dostępnych stanowisk pracy.

Wśród uczestników wydarzenia znajdą się takie renomowane firmy jak ABSL, ADM, Carlsberg Shared Services, Franklin Templeton, Grant Thornton, John Deere, Miele Global Services, ROCKWOOL GBS, McKinsey, O-I, Next Technology at FlexDev, Transcom, Miasto Poznań, PFRON, ZUS, a także Fundacja Wózkowicze i TakPełnosprawni.

Celem imprezy jest również przełamanie schematu o stereotypowych stanowiska pracy (takimi jak ochrona czy sprzątanie ) dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami. Chcemy otworzyć drzwi do nowoczesnego, inkluzywnego rynku pracy sektora usług biznesowych, który jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. W Polsce istnieje już 1 800 centrów obsługi procesów biznesowych (BPO), usług wspólnych (SSC/GBS), IT oraz centrów badawczo-rozwojowych (R&D), w których zatrudnionych jest ponad 435 tysięcy pracowników. A sam Poznań jest domem dla 152 centrów nowoczesnych usług wspólnych, zatrudniających ponad 29,5 tysięcy osób!

Podczas Targów będziesz miał/miała okazję nie tylko poznać potencjalnych pracodawców i porozmawiać z rekruterami, ale także uczestniczyć w interesujących wykładach i warsztatach online oraz offline. Na liście wydarzeń znajdziesz prelekcje na temat sektora usług nowoczesnych, warsztaty z pisania CV, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej, a także „Linkedin bez tajemnic”.

Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia i otwórz się na nowe możliwości zawodowe!

 

Gdzie i kiedy ?

22 maja 2024

Godz. 10-14

Biuro ROCKWOOL GBS

Nowy Rynek ul. Wierzbięcice 1B Poznań 

Budynek jest w pełni dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

Targi pracy to

0
Wystawców
0
Minut prelekcji
0
Prelekcji

Zapisz się już teraz by uczestniczyć w targach pracy.

Udział w targach pracy jest bezpłatny.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wydarzenie było dostępne dla wszystkich osób, które zechcą w nim uczestniczyć. Osoby ze szczególnymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności/stanu zdrowia/sytuacji życiowej, które chciałyby, żebyśmy uwzględnili ich potrzeby podczas wydarzenia, prosimy o kontakt z organizatorami do piątku 17.05.2024, aneta.mackowiak@rockwool.com lub kontakt@wozkowicze.pl
Potrzeby zgłoszone po tym terminie również postaramy się spełnić, ale nie możemy zagwarantować pełnego wsparcia.

Agenda targowa

10.30-10.50

Sektor SSC/BSC – Wprowadzenie do tematu Biznesowych Usług Wspólnych (Joanna Kozłowska, Internal Audit Supervisor, John Deere)

Zapraszamy na spotkanie, które zapozna Cię ze światem branży SSC/BSC. Poznasz tajniki jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesu. W trakcie prelekcji:

 • Odkryjemy, czym dokładnie jest branża SSC/BSC: Zrozumiesz, jakie funkcje i usługi obejmuje ten sektor oraz jakie korzyści może przynieść przedsiębiorstwom.
 • Poznamy zastosowania i zakres działania: Dowiesz się, w jakich obszarach działalności gospodarczej branża SS/BSC znajduje zastosowanie i jakie są jej główne zadania.
 • Przeanalizujemy trendy i perspektywy rozwoju: Omówimy aktualne trendy i przyszłość branży SSC/BSC, a także możliwości rozwoju zawodowego w tym obszarze.

Przyłącz się do naszej prelekcji, aby odkryć pełen potencjał i perspektywy rozwoju w branży SSC/BSC!

11:00 – 11.30

Mistrzowska Rozmowa Kwalifikacyjna (Mateusz Londzin, Senior Recruiter, McKinsey & Company)

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej w jak najlepszym świetle? Podczas tej 30-minutowej prelekcji Mateusz z zespołu rekrutacyjnego McKinsey & Company w Poznaniu przekaże w pigułce trochę teorii, opowiadając między innymi o różnych etapach przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej, schemacie START, czyli jak odpowiadać na pytania w ustrukturyzowany sposób i podzieli się z Tobą również wskazówkami odnośnie tego, o czym pamiętać, a czego unikać.

Jeśli chcesz poczuć się pewnie podczas Twojej następnej rekrutacji, to spotkanie jest dla Ciebie!

Anna Szczepska
Agnieszka Woźniak

11:35-12:05

Uprawnienia pracowników z niepełnosprawnością (Anna Szczepska, Senior Menedżer w Departamencie Outsourcingu i Agnieszka Woźniak, Główny Specjalista/Koordynator ds. płac i kadr, Grant Thornton)

Pracownik z niepełnosprawnością – jakie prawa przyznaje Kodeks pracy i ustawa o rehabilitacji zawodowej? Podczas prelekcji porozmawiamy m.in. na temat wymiaru czasu pracy, dodatkowego urlopu, przerwy w pracy oraz dokumentach niezbędnych dla pracodawcy.

Aleksandra Stróżyk

12:10- 12.30

Przełamywanie barier: Inspirujące Historia Sukcesu (Aleksandra Stróżyk, Senior Commercial Analyst, OI)

Zapraszamy na prelekcję Aleksandry z osoby z niepełnosprawnością zatrudnioną w organizacji OI. Ta odważna osoba podzieli się swoimi doświadczeniami – od codziennych obowiązków po wyzwania związane z niepełnosprawnością. Usłyszysz, jakie stanowisko zajmuje, jak wygląda jej typowy dzień pracy i czy spotyka na swojej drodze jakiekolwiek bariery. Dowiesz się również, jak pracodawca wspiera ją w codziennych zadaniach i jakie korzyści czy benefity są dla niej dostępne. To niezwykła okazja, aby poznać realne historie sukcesu i zrozumieć, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w realizacji zawodowych marzeń. Dołącz do nas i daj się zainspirować!

Karolina Węcławksa

12:35-12:55

Profil LinkedIn (Karolina Węcławska, Talent Acquisition Program Advisor, Franklin Templeton)

Zapraszamy na spotkanie, które odkryje przed Tobą tajemnice skutecznego wykorzystania platformy LinkedIn. Celem naszego warsztatu jest nie tylko zachęcenie do założenia lub aktualizacji profilu na LinkedInie, ale także do aktywnego uczestnictwa w tej społeczności zawodowej.

W trakcie spotkania omówimy:

 • Poznasz mechanizmy działania LinkedIn: Dowiesz się, jak funkcjonuje ta platforma i jakie możliwości stwarza dla Twojej kariery.
 • Zrozumiesz dlaczego warto być aktywnym na LinkedInie: Odkryj, dlaczego budowanie marki osobistej i udział w dyskusjach zawodowych może być kluczowe dla Twojego rozwoju zawodowego.
 • Opanujesz sztukę korzystania z platformy: Dostaniesz praktyczne wskazówki, jak efektywnie korzystać z funkcji LinkedIn, aby budować relacje biznesowe i rozwijać swoją karierę.
 • Nauczysz się, kiedy i jak najlepiej publikować treści: Poznasz najlepsze praktyki dotyczące tworzenia i udostępniania postów, aby maksymalnie wykorzystać potencjał platformy.

Dołącz do nas, abyś mógł/mogła zbudować i rozwijać swój profesjonalny wizerunek online, otwierając sobie drzwi do nowych możliwości zawodowych!

Marzena Balukiewicz

13:00- 13:20

Twoja droga do sukcesu zawodowego – ( Marzena Balukiewicz, Talent Acquisition Partner, Poland, Transcom)
Co dla Ciebie oznacza sukces, a co Cię przed nim powstrzymuje? 
Opowiemy o tym, że sukces zawodowy można zaplanować, przygotować się do niego i również o tym jak nie zepsuć pierwszego dnia w nowej pracy.

Agnieszka Witkowska

13:30-14:00

Mistrzowskie CV – Kluczem do Twojej Kariery (Agnieszka Witkowska, IT Recruiter, Next Technology)

Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego dowiesz się jak przygotować doskonałe CV, które będzie przyciągać uwagę pracodawców.

W trakcie spotkania:

 • Odkryjesz, jak dostosować swoje CV do konkretnego ogłoszenia o pracę, aby przykuć uwagę rekrutera i zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji;
 • Dowiesz się na co warto zwrócić uwagę przygotowując CV i czego unikać,​ czyli o popularnych błędach podczas tworzenia CV;
 • Poznasz różnice pomiędzy umiejętnościami miękkimi a twardymi w CV;
 • Zapoznasz się z 2 najpopularniejszymi rodzajami CV i ich zaletami (chronologiczne, funkcjonalne)
 • Otrzymasz przydatne linki do kreatorów CV

Dołącz do nas, abyś mógł/mogła zbudować CV, które otworzy przed Tobą drzwi do wymarzonej kariery!

Agata Robińska
Marta Piguła

11:00-11:45

Panel dyskusyjny: szczere rozmowy o pracy – Agata Robińska (Prezeska Fundacji TAKpełnosprawni) i Marta Pigla (Konsultant HR w Growth Care, Partner merytoryczny Fundacji TAKpełnosprawni)

 Są takie pytania, które z pewnością macie w głowie w kontekście rozwoju zawodowego, jednak trudno znaleźć odpowiednie okoliczności, aby je zadać. Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami gwarantują wiele okazji do tego, aby przełamać bariery i otworzyć się na dialog.

Jedną z tych okazji będzie panel dyskusyjny, w którym wezmą udział osoby z niepełnosprawnościami, które rozwijają się w dużych organizacjach.

Podczas panelu poruszymy kwestie związane z doświadczeniami osób z niepełnosprawnością, które szukają pracy, a następnie – tak jak nasi paneliści – starają się odnaleźć w środowisku biznesowym.

Z rozmowy dowiesz się m.in.:

 • Czy charakter niepełnosprawności wiąże się z rodzajem wykonywanej pracy
 • Po czym można poznać inkluzywnego pracodawcę, otwartego na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami
 • Jak podczas rekrutacji rozmawiać o niepełnosprawności oraz o racjonalnych usprawnieniach
 • Czy niepełnosprawność jest przeszkodą w nawiązywaniu relacji w środowisku biznesowym

Jeśli masz ochotę poznać doświadczenia i rekomendacje naszych rozmówców – zapraszamy!

Wystawcy

Logo Rockwool
logo ABSL
Logo ADM
Logo Carlsberg
Logo Franklin Templeton
Logo Grant Thorton
logo John Dere
logo Mckinsey & Company
Logo OI
Logo PFRON
Logo Miasta Poznania
logo tak pełnosprawni
Logo ZUS

Kontakt

Masz pytania napisz do nas maila

🔸🔸🔸🔶🔶🔶🔸🔸🔸