POMÓŻ NAM OSZCZĘDZAĆ

Utrzymanie działań Fundacji, wynajem przestrzeni i sal na spotkania, utrzymanie domeny internetowej, przygotowanie materiałów graficznych i marketingowych oraz ich druk i promocja Fundacji to duże, ale niezbędne wydatki, bez których Fundacja nie mogłaby prawidłowo działać.

Przekazując nam produkty i usługi lub dzieląc się swoją wiedzą, możesz pomóc w realizacji marzeń naszych podopiecznych.

Zakres potrzebnych nam produktów i usług jest szeroki, więc z uśmiechem przyjmiemy każdą pomoc. Chętnie też poszerzamy swoją wiedzę, dlatego jeśli prowadzisz warsztaty, szkolenia lub jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie chętnie skorzystamy z Twojej wiedzy i zwiększymy kompetencje naszych podopiecznych i wolontariuszy.

Jeśli Ty lub Twoja firma chce nas wesprzeć, skontaktuj się z nami kontakt@wozkowicze.pl

Jakie produkty, usługi są nam potrzebne?

– artykuły higieniczne

– sprzęt rehabilitacyjny

– artykuły i sprzęt biurowy

– transport

– wynajem sal

– projektowanie materiałów promocyjny

– druk materiałów

– wykonanie gadżetów reklamowych

– atrakcje dla członków Fundacji np. wyjścia do kina, kawiarni itp.

– i wiele innych!