Z radością oddajemy w Twoje ręce kalendarz Fundacji Wózkowicze na rok 2022.

Każda karta kalendarza niesie ze sobą dobrą myśl Bohatera miesiąca, która mamy nadzieję będzie dla Ciebie inspiracją i motywacją do codziennych działań oraz doceniania każdego dnia i kolekcjonowania wspomnień.

Kalendarz biurkowy format A5

cena 15 zł + 5 zł koszt koszt przesyłki ekonomicznej Pocztą Polską

Podgląd w pdf – kliknij TUTAJ

Kalendarz ścienny format A3

cena 25 zł + 5 zł koszt koszt przesyłki ekonomicznej Pocztą Polską

Podgląd w pdf – kliknij TUTAJ

Kup kalendarz FUNDACJI WÓZKOWICZE​

Wpłać

na www.zrzutka.pl/ruszmiesnie

cenę kalendarza w kopercie

15 zł – kalendarz biurkowy A5

25 zł – kalendarz ścienny A3

+ 5 zł – koszt przesyłki ekonomicznej Pocztą Polską

Wyślij mail

na adres biuro@fundacjawozkowicze.pl

z informacja jaki kalendarz kupiłeś oraz napisz adres, na który mamy wysłać kalendarz lub poinformuj nas, że chcesz odebrać go osobiście.

W tytule maila wpisz

„Kalendarz 2022”

Ciesz się

Poczekaj na przesyłkę lub jeśli we wcześniejszych krokach wybrałeś odbiór osobisty to przyjedź do nas po kalendarz.

Ciesz się, z kalendarza Fundacji Wózkowicze i pomagaj osobom niepełnosprawnym w realizacji ich marzeń.

Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony jest na zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego SYSTEM PRAGMA do ćwiczeń dla podopiecznych fundacji Wózkowicze.

WIĘCEJ o zbiórce na zakup sprzętu PRAGMA SYSTEM.

Bohaterami kalendarza są podopieczni Fundacji Wózkowicze, osoby poruszające się na wózkach, które mimo swoich niepełnosprawności i ograniczeń żyją pełnią życia realizując swoje marzenia i pasje.

Z całego serca dziękujemy tym, dzięki którym kalendarz mógł powstać. Za pomoc, otwarte serca, poświęcony czas, zaangażowanie oraz za to, że dzięki Wam podczas sesji zdjęciowej do kalendarza czuliśmy się wyjątkowo.

Bohaterami kalendarza są: Hubert Łaganowski, Agnieszka Kubicka, Sebastian Mankiewicz,  Patrycja Łuczak, Martyna Kowalska, Lilianna Nowak, Kasia Śmiałek, Magda Hajduk, Michał Ptak, Marcin Kossakowski, Zuzanna Danił, Tomasz Bieniek, Magda Majewska.

Autorką fotografii zamieszczonych w kalendarzu są: Kinga Rogowska FB: patrzptaszek i Tomasz Dolczewski

Makijaż i fryzury wykonali: Rafał Śniegowski, Studio wizerunku Karina Jóźwiak, Karolina Siarkowska – Mobi Cosmetic

Zdjęcia wykonano w: Be Happy Museum Poznań oraz przestrzeniach Galerii Malta w Poznaniu

Oprawę graficzną wykonała firma: MANTIS Design

Pięknie dziękujemy że, wspierając działania Fundacji Wózkowicze pomagasz w rozwiązywaniu problemów osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Mamy nadzieję, że tak jak dla nas, tak i dla Ciebie radością jest wspólne budowanie świata bez barier.

O FUNDACJI

Misją Fundacji Wózkowicze jest przełamywanie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych. Zachęcanie i motywowanie ich, aby wychodzili z domu, rozwijali swoje pasje i żyli normalnie, tak jak osoby pełnosprawne. Podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz szkoleń dla firm uświadamiamy, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy.

Budujemy pozytywne relacje. Integrujemy i łączymy osoby na wózkach z resztą społeczeństwa, tak aby by były one obecne w życiu codziennym bez względu na swoje możliwości czy ograniczenie. Pokazujemy, że niczym się od siebie nie różnimy, a ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Fundacja Wózkowicze jest organizacją pozarządową, której celem jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach ich rodzin i przyjaciół. Powstała w marcu 2016 roku z inicjatywy Agnieszki i Sebastiana – osób poruszających się na wózkach z dużym doświadczeniem w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i społeczeństwa obywatelskiego, inicjatorów i twórców wielu akcji społecznych i uświadamiających.

Fundacja Wózkowicze
biuro@fundacjawozkowicze.pl

Bieżące działania Fundacji Wózkowicze możesz śledzić na

Pomóż nam zmieniać świat na lepszy. Wpłać darowiznę na konto Fundacji Wózkowicze
BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050 tytułem: darowizna na cele statutowe.