To jedyne i pierwsze w Polsce tego rodzaju wydarzenie.

Zobacz jak było!

To był niesamowity dzień… Pełen nowych wyzwań, zwiedzania Poznania, nowych znajomości, uśmiechu i prędkości.
I Ogólnopolski Zlot użytkowników przystawek do wózków OGNISTE RYDWANY rozpoczął się na Placu Wolności, z którego prężną grupą, ulicami Poznania przejechaliśmy nad poznańską Maltę gdzie czekał na nas posiłek, konkursy oraz wystawcy i producenci przystawek do wózków.
Nad wszystkim czuwali najcudowniejsi Wolontariusze z Fundacji Wózkowicze, Wielkopolska Pracownia Pomysłów oraz ratownicy medyczni i ambulans z Fundacji Akceptacja oraz fizjoterapeuci i dietetyk z Darmed Fizjoterapia.
A cały nasz Zlot uwiecznił swoim fotograficznym i filmowym okiem niezastąpiony Jonasz Błajet 🙂

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Zlotu, partnerom, wystawcom i Wolontariuszom, że byliście z nami.
Mamy nadzieję, że Zlot Ognistych Rydwanów stanie się naszą imprezą cykliczną i że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie 🙂

Wystawcy

Na Zlocie Ognistych Rydwanów można było zapoznać się z przystawkami i ofertą sprzętu rehabilitacyjnego od takich firm jak:

Zlot Ognistych Rydwanów odbył się dzięki współpracy z takimi firmami jak:

Zlot Ognistych Rydwanów odbył się dzięki współpracy z takimi partnerami jak:

Do zobaczenia na następnym Zlocie!

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.