FANIMANI

Wpieraj nas kupując przez internet, płacąc tylko za swoje zakupy i nie wydając, ani złotówki więcej.

Robiąc zakupy online w ponad 1000 sklepów średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do nas, a Ty zapłacisz tyle co zawsze!

Sklepy, w których zrobisz zakupy on-line i bez dodatkowych kosztów dla Ciebie wesprzesz Fundację Wózkowicze.

Małe logotypy sklepów

Dołącz do tej formy pomagania nam na: https://fanimani.pl/fundacjawozkowicze/

Jak to działa?

Grafika

Wejdź na stronę FaniMani.pl i wyszukaj tam sklep, w którym chcesz zrobić zakupy on-line.

Film z Piotrusiem

Grafika

Kliknij interesujący Cię sklep i przejdź na jego stronę.

Grafika

Zrób zakupy jak zwykle i zapłać tyle co zwykle.

ŚREDNIO 2,5% WARTOŚCI TWOICH ZAKUPÓW TRAFI DO FUNDACJA WÓZKOWICZE

Zainstaluj Przypominajkę!

Dzięki zainstalowaniu w twojej przeglądarce internetowe Przypominajki nie zapomnisz już by podczas zakupów internetowych wesprzeć naszą fundację J

Przed każdymi zakupami, gdy będziesz wyszukiwał w Googlach interesujące Cię produkty czy sklep lub gdy wejdziesz na stronę konkretnego sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji, wyświetli ci się przypomnienie, że robiąc zakupy możesz wesprzeć naszą fundację.

Zobacz jak to działa na krótkim filmie

Film

Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed zakupami przypomnimy o aktywacji darowizny

Na stronie sklepu internetowego zobaczysz komunikat „Aktywuj darowiznę”

Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze

Przypominajka FaniMani jest bezpieczna, darmowa i wolna od reklam

Zainstaluj Przypominajkę

Aktywny przycisk odsyła do instalacji Przypominajki

Jeżeli  pojawią się pytania czy wątpliwości jak wspierać nas przez FaniMani – zapraszamy do kontaktu na kontakt@wozkowicze.pl

Korzystaj z oferty 1072 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie!

Grafika fanimani z naszego fb

Na stronie wysowany baner Fanimani