FANIMANI

Wpieraj nas kupując przez internet, płacąc tylko za swoje zakupy i nie wydając, ani złotówki więcej.

Dołącz do FaniMani.pl i wspieraj nas kupując przez internet

Robiąc zakupy online możesz wesprzeć nasza fundację nie wydając, ani złotówki więcej. Korzystaj z oferty 1072 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie! Robiąc zakupy online średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do nas, a Ty zapłacisz tyle co zawsze!

Listę sklepów uczestniczących w FANIMANI znajdziesz na https://fanimani.pl/sklepy/

Jak to działa?

1

Wejdź na stronę FaniMani.pl i wyszukaj tam sklep, w którym chcesz zrobić zakupy on-line.

2

Kliknij interesujący Cię sklep i przejdź na jego stronę.

3

Zrób zakupy jak zwykle i zapłać tyle co zwykle.

4

Dziękujemy i gratulujemy!

Średnio 2,5% wartości twoich zakupów trafi do Fundacja Wózkowicze.

Zainstaluj Przypominajkę FaniMani

Dzięki zainstalowaniu w Twojej przeglądarce internetowe Przypominajki FaniMani, nie zapomnisz już, by podczas zakupów internetowych wesprzeć naszą fundację.

Podczas każdych zakupów:

•  gdy będziesz wyszukiwał w Googlach interesujące Cię produkty czy sklep
  • gdy wejdziesz na stronę konkretnego sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy

Jeśli wybrany sklep jest partnerem FaniMani, wyświetli ci się przypomnienie, że robiąc zakupy możesz wesprzeć naszą fundację.

Wspieraj nas dzięki FaniMani.pl

Jeżeli  pojawią się pytania czy wątpliwości jak wspierać nas przez FaniMani – napisz do nas kontakt@wozkowicze.pl