DRUMS ALIVE
DUŻO AKTYWNEJ PRZYJEMNOŚCI
- czyli finess na siedząco

W ramach projektu Dużo Aktywnej Przyjemności prowadzimy zajęcia fitness metodą Drum Alive. Propagujemy i zachęcamy osoby niepełnosprawne do aktywnego trybu życia.

Na przykładzie Sebastiana Mankiewicza jedynego w Polsce instruktora fitness Drums Alive poruszającego się na wózku pokazujemy, że fitness może ćwiczyć każdy bez względu na to czy stoi czy siedzi. Zajęcia dla podopiecznych Fundacji Wózkowicze są bezpłatne.

Drums Alive to zajęcia fitness z piłkami body ball i pałeczkami perkusyjnymi, którymi uderza się w piłkę w rytm muzyki wg choreografii pokazywanej przez trenera. Drums Alive jest doskonałą formą zajęć dla seniorów, osób na wózkach, czy z problemami w poruszaniu się. Ale nie tylko! Jest też idealny dla osób szukających sposobu wyzwolenia energii, odreagowania czy radości z ruchu.

Może chcesz ćwiczyć z nami? A może chcesz byśmy takie zajęcia poprowadzili dla Twoich pracowników czy przyjaciół? Zapraszamy, napisz do nas kontakt@wozkowicze.pl

Możesz też pomóc nam w organizacji takich zajęć wspierając nas finansowo lub udostępniając salę na prowadzenie zajęć. Koszt jednej godziny zajęć Drums Alive dla grupy 15 osób to 250 zł + koszty wynajęcia sali 100 zł.

Sam wybierz formę pomocy, która najbardziej ci odpowiada.