Zostań naszych wolontariuszem i dołącz do Załogi W. Razem z nami zmieniaj i buduj lepszy świat!

Sercem Fundacji Wózkowicze są wolontariusze – ludzie o wielkich sercach, ogromnej chęci pomagania, zawsze z dobrą energią, gotowi do działania i pomocy.

Załoga W to najwspanialsi ze wspaniałych, czyli Wolontariusze Fundacji Wózkowicze. Bez ich wsparcia i zaangażowania nasza fundacja nie mogłaby istnieć. Wspierają wszelkie działania i akcje fundacji oraz realizują własne projekty.

Wolontariuszem może być każdy, bez względu na wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania. Jeśli chcesz być częścią naszej wyjątkowej Załogi W, dawać siebie innym i pomagać osobom niepełnosprawnym w spełnianiu marzeń, realizowaniu pasji i aktywnym życiu bez barier oraz w organizacji spotkań, szkoleń, konferencji i projektów fundacji skontaktuj się z nami kontakt@wozkowicze.pl i dołącz do naszego zespołu.

Ty też jesteś Wyjątkowy !

Patrycja

Thanks for the awesome service! Waited fors than 30 mins to get my iPhone4S’ are all super friendly!

Jhone Alexandar Facebook Limited

Magda