Dar ślubny

Zaproś swoich weselnych gości do pomagania i razem dajcie szczęście i radość osobom poruszającym się na wózkach.

Ślubna to idealna okazja, by z pomocą rodziny i przyjaciół wesprzeć osoby poruszające się na wózkach. Ślub to dzień pięknych gestów i radości, dlatego zachęć swoich gości do zastąpienia kwiatów czy drobnych upominków dowolną kwotą przekazaną na naszą fundację.

Logo akcji

Jak zorganizować zbiórkę ślubną?

1. Skontaktujecie się z nami telefonicznie lub na kontakt@wozkowicze.pl w tytule maila wpisując KOCHAMY = POMAGAMY.
  2. Pomożemy Wam zorganizować zbiórkę ślubną. Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji, prześlemy Wam potrzebne materiały, w tym puszkę oraz karneciki dla Waszych gości.
  3. Po ślubie zawartość puszki wpłaćcie razem jako Wasz pierwszy małżeński przelew na konto Fundacja Wózkowicze BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050z dopiskiem „KOCHAMY =POMAGAMY” (tu wpiszcie swoje imiona).
  4. Oczekujcie małego upominku od nas i żyjcie długo i szczęśliwie.

Gwarantujemy Wam, że radość ze zrobienia czegoś dobrego w tak ważnym dla Was dniu, zostanie z Wami na bardzo długo!

Zdjęcie pakietu ślubnego