Wyjątkowy Dar Ślubny

Zaproś swoich weselnych gości do pomagania i razem pomóżcie w spełnianiu marzeń osobom poruszającym się na wózkach.

Ślub to idealna okazja, by z pomocą rodziny i przyjaciół wesprzeć osoby poruszające się na wózkach. Ślub to dzień pięknych gestów i radości, dlatego zachęć swoich gości do zamiast kwiatów czy drobnych upominków wsparli dowolną kwotą na naszą fundację.

Jak zorganizować zbiórkę ślubną?

1

Skontaktujecie się z nami telefonicznie lub na kontakt@wozkowicze.pl w tytule maila wpisując WYJĄTKOWY DAR ŚLUBNY

2

Prześlemy Wam potrzebne materiały, w tym puszkę oraz karneciki dla Waszych gości. Pomożemy Wam zorganizować zbiórkę ślubną i udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.

3

Po ślubie zawartość puszki wpłaćcie razem, jako Wasz pierwszy małżeński przelew na konto Fundacja Wózkowicze

BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050

z dopiskiem

WYJĄTKOWY DAR ŚLUBNY + wpiszcie swoje imiona

4

Oczekujcie małego upominku od nas i żyjcie długo i szczęśliwie.

Gwarantujemy Wam, że radość ze zrobienia czegoś dobrego w tak ważnym dla Was dniu, zostanie z Wami na długo!