BAW SIĘ I POMAGAJ

Daj swoim gościom możliwość bycia kimś wyjątkowym.

Spotkania w rodzinnym i przyjacielskim gronie to wspaniała okazja do podzielenia się dobrem z podopiecznymi naszej Fundacji oraz pomocy w realizacji ich marzeń.

Planujesz

Przyjęcie urodzinowe/imieninowe

Rocznicę ślubu lub inny jubileusz

Imprezę z przyjaciółmi

A może spotkanie firmowe?

I chcesz bawić się i dać radość innym to masz mnóstwo do tego okazji. Wystarczy, że zachęcisz swoich gości do bycia kimś wyjątkowy! Poproś by zamiast kwiatów czy drobnych upominków dowolną kwotą wsparli Fundację Wózkowicze.

Jak to zrobić?

1

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub na kontakt@wozkowicze.pl w tytule maila wpisując BAW SIĘ I POMAGAJ

2

Prześlemy Ci potrzebne materiały, w tym puszkę oraz karneciki dla Twoich gości. Pomożemy Ci zorganizować zbiórkę na Twojej uroczystości lub imprezie i udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.

3

Po zabawie i świętowaniu zawartość puszki wpłać jako przelew na konto Fundacja Wózkowicze

BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050

z dopiskiem

BAW SIĘ I POMAGAJ

4

Oczekuj małego upominku od nas.

Gwarantujemy, że radość ze zrobienia czegoś dobrego przy okazji Twojej uroczystości lub imprezy, zostanie z Tobą na długo!