BAW SIĘ I DAWAJ RADOŚĆ

Daj swoim gościom możliwość bycia kimś wyjątkowym.

Spotkania w rodzinnym i przyjacielskim gronie są wspaniałą okazją do podzielenia się dobrem z podopiecznymi naszej Fundacji Wózkowicze.

Logo akcji

Jeśli planujesz

Grafikę

przyjęcie urodzinowe/imieninowe

Rocznicę ślubu lub inny jubileusz

Pierwsza Komunia Święta,

Chrzest Święty

Imprezę z przyjaciółmi

A może spotkanie firmowe?

I chcesz bawić się i dać radość innym to masz mnóstwo do tego okazji. Wystarczy, że zachęcisz swoich gości do bycia kimś wyjątkowy! Poproś by zamiast kwiatów czy drobnych upominków dowolną kwotą wsparli Fundację Wózkowicze.

Jak to zrobić?

1. Skontaktujecie się z nami telefonicznie lub na kontakt@wozkowicze.pl w tytule maila wpisując BAW SIĘ I DAJ RADOŚĆ
  2. Pomożemy Ci zorganizować zbiórkę na Twojej uroczystości lub imprezie. Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji, prześlemy Ci potrzebne materiały, w tym puszkę oraz karneciki dla Twoich gości.
  3. Po zabawie i świętowaniu zawartość puszki wpłać jako przelew na konto Fundacja Wózkowicze BNP Paribas 41 2030 0045 1110 0000 0424 2050 z dopiskiem „BAW SIĘ I DAJ RADOŚĆ”
  4. Oczekuj małego upominku od nas.

Gwarantujemy, że radość ze zrobienia czegoś dobrego przy okazji Twojej uroczystości lub imprezy, zostanie z Tobą na długo!

Zdjęcie pakietu Baw się i daj radość